Firemní vzdělávání a rekvalifikační kurzy

Večerní ličení

Chystáte se na party, ples či pracovní večeři? Chcete zaujmout dokonalým vzhledem? Pak se neobejdete bez dokonalého večerního líčení!

 

Zaměření kurzu:

 

  • Kurz představí klientkám jednoduchou a zábavnou formou moderní profesionální techniky večerního líčení vhodného pro plesovou sezónu a slavnostní okamžiky

  • Klientky se naučí základy večerního líčení, čištění pleti, jak posuzovat pleť, jak potlačit vady obličeje a nalepování jednorázových řas

  • Kurz je určen široké veřejnosti a není nijak omezen

  • Kurz je veden certifikovanými lektory s mnohaletými zkušenostmi v oblasti vzdělávání dětí a dospělých

 

Délka kurzu:

9 vyučovacích hodin

 

Cena: 800,-Kč s DPH

 

 


 

 

On-line poptávka

Na této straně se nachází přihlašovací formulář na jednotlivé nabízené aktuální kurzy. Prosíme o pečlivé vyplnění povinných údajů. Povinné údaje jsou označeny symbolem hvězdičky. Po odeslání formuláře Vás budeme v nejkratším termínu kontaktovat. Děkujeme.

*Jméno:
Musíte vyplnit pole!

*Příjmení:
Musíte vyplnit pole!

*Email:
Musíte vyplnit pole!

*Telefon:
Musíte vyplňit pole!

Typ školení:
Musíte zadat typ školení!

Konkrétní kurz
Musíte zadat kurz!

*Poptávka o kurz
Neplatný Vstup

Počet osob
Neplatný Vstup

Poznámka:
Neplatný Vstup

*Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Musíte vyplnit!

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání informačních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly informační sdělení správcem nadále zasílány. Souhlas je udělen maximálně na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Antispam
Neplatný vstup